اگر می‌خواهید روف گاردن را کامل کنید، میز آتشدان قطعا تکمیل کننده این فضاست. در ایران روف گاردن مجموعه‌ای بی‌نظیر از میزهای آتشدان با بهترین کیفیت را مشاهده خواهید کرد. با ما همراه باشید تا اطلاعات کافی درباره این سازه کاربردی برای فضای باز را در اختیار شما قرار دهیم.
میزهای آتشدان به راحتی می‌توانند یک محیط اجتماعی ایجاد کنند که دوستان و خانواده بتوانند دور آن جمع شوند. این سازه در فضای باز را می‌توان عنصری کاربردی در نظر گرفت. زیرا با سرد شدن هوا و تغییر فصول، می‌تواند محیط کوچک و حتی بزرگ را گرم و صمیمی کند. مدل‌های گسترده ما از میزهای آتش برای روف گاردن یا هر فضای باز دیگر، در اشکال و اندازه‌های مختلف، پیدا کردن مدل مناسب برای شما را آسان می‌کند.

میز آتشدان چیست ؟

همانطور که از نام آن پیداست، میز آتشدان یا fire table یک گودال آتش ترکیبی است که به عنوان یک میز عمل می‌کند. این همه‌کاره‌ترین و تصفیه شده‌ترین نسخه شومینه معمولی است که می‌توان آن را بر روی هر سطح حتی کفپوش روف گاردن بدون ایجاد هیچ نگرانی استفاده کرد. تمام میزهای آتش از سه قسمت تشکیل شده است: یک صفحه میز، یک پایه محکم یا پایه دار و یک شکاف در مرکز صفحه میز که آتش در آن می‌سوزد.
میزهای آتش در شکل‌ها، اندازه‌ها و مواد مختلف تولید می‌شوند. انتخاب میز آتشدان برای پاسیو بستگی به سبک، ترجیحات و نیازهای شما دارد. اگر به دنبال چیزی مفیدتر هستید، میزی با رویه پهن‌تر که بتواند ظروف بیشتری را در خود جای دهد، بهترین گزینه برای شما خواهد بود. این میزهای بسیار پویا مزایای زیبایی شناختی و سبک زندگی را ارائه می‌دهند.
میز آتش یک آیتم دکور در فضای باز است که حس تجمل و سبک را به روف گاردن می‌افزاید. برای پذیرایی از مهمانان و گرم نگه داشتن همه در شب‌های سرد ایده‌آل است.

توصیه می‌کنیم قبل از خرید میز آتشدان موارد زیر را در نظر داشته باشید:

هنگام خرید میز آتشدان باید اطلاع داشته باشید که آن را فقط می‌توان در فضای باز و بیشتر در مرکز فضایی همچون مبلمان روف گاردن یا آلاچیق روف گاردن استفاده کرد. کاربرد میز آتش در ایوان یا پشت بام فضای باز مشکلی ندارد و این روزها نیز بسیار مرسوم شده است. حتی استفاده از آن در واقع توصیه می‌شود، زیرا گرمای مورد نیاز در عصر یا شب برای بیرون ماندن، تامین می‌شود.
هنگام خرید میز آتشدان به ویژگی‌های کیفی آن توجه کنید که آیا با استانداردهای ایمنی مطابقت دارد و مشعل دارای نشان CE است یا خیر. بدیهی است که ایمنی حرف اول را می‌زند.

قیمت میز آتشدان چگونه محاسبه می‌شود ؟

قیمت میز آتشدان این روزها با توجه به متریالی که برای ساخت آن و نوع سوختی که برای روشن شدن آن استفاده می‌شود، متغیر خواهد بود. بنابراین به راحتی می‌توانید با بررسی دقیق از قیمت میز آتشدان در کمترین زمان ممکن مطلع شوید.
تنها کافیست تا مجموعه‌ای را بیابید که در زمینه تولید میز آتشدان فعال هستند. قطعا قیمت میز آتشدان در مرکز فروش یا تولیدی آن بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

مزایای ساخت میز آتشدان برای روف گاردن

در زیر مزایای اصلی ساخت میز آتشدان در روف گاردن را به شما نشان می‌دهیم تا بتوانید ایده‌ای از خرید جدید خود داشته باشید!

با میز آتشدان فضایی شیک و یکدست داشته باشید !

یکی از مزایای اصلی میز آتشدان این است که با متریال‌های متنوعی ساخته می‌شود. برای مثال اگر از چوب پلاست برای ساخت این سازه استفاده کنید، می‌توانید در کنار دیگر عناصر همچون مبلمان و کفپوش یا حتی فلاورباکس و … فضایی یکدست و شیک ایجاد کنید.

میزهایی با منقل، مشوق جامعه پذیری هستند

آتش غریزه اولیه را در افراد بیدار می‌کند که توسط شعله آتش، یک برخورد اجتماعی و گفتگوهای سرگرم کننده جذب می‌شود. تصور کنید: یک عصر گرم تابستانی است و شما و دوستانتان روی صندلی‌های راحتی دور میز شومینه نشسته‌اید. خوب به نظر می‌رسد، اینطور نیست ؟ اگر از میزبانی مجالس یا مهمانی‌ها لذت می‌برید، میزهای شومینه راهی جذاب و راحت برای جمع شدن و معاشرت به مهمانان ارائه می‌دهند.

میزهای آتشدان شما را در زمستان گرم نگه می‌دارند

زمان زیادی طول نمی‌کشد تا به میز آتشدان عادت کنید. میزهای دارای شومینه به شما این امکان را می‌دهند که حتی در زمستان در فضای باز غذا بخورید و شما را گرم نگه می‌دارند و به فضای بیرونی شما سبک و ظرافت می‌بخشند. بنابراین می‌توانید زمانی که دما کاهش می‌یابد استراحت را به داخل خانه محدود نکنید.

میزهای آتشدان چشم‌نواز هستند

میزهای آتشدان فضای بیرونی را روشن و زیبا می‌کند. این سازه می‌تواند یک نقطه کانونی شیک و چشم نواز برای مهمانی‌های خارج از منزل به خصوص در روف گاردن باشد.
مبلمان روف گاردن، میزهای ناهار خوری در فضای باز و حتی چاله‌های آتش، عناصری نسبتا رایج در روف گاردن هستند. اما یک میز با شومینه آتش واقعاً چشم نواز است.

میزهای آتشدان نور لازم را تامین می‌کنند

اگر تا به حال به رستورانی با نور کم رفته‌اید، دیدن مشتری که شمعی را در نزدیکی منو نگه داشته است تا بتواند متن را بهتر بخواند، غیرمعمول نیست. میزهای آتش نه تنها گرما، بلکه نور را نیز فراهم می‌کنند.
و اگر میزبان یک مهمانی عصرانه یا گردهمایی هستید، متوجه خواهید شد که نور کافی می‌تواند بسیار مفید باشد. زیباست: شعله‌های نارنجی در زیر آسمان پر ستاره می‌رقصند.
در مقایسه با میزهای آتش نشانی گاز، این میزها را می توان در داخل خانه نیز قرار داد و فضایی منحصر به فرد ایجاد کرد.

چرا از میز آتشدان استفاده کنیم؟

میز آتشدان در فضای باز یک نقطه مرکزی در روف گاردن شما محسوب می‌شود که شما و مهمانانتان می‌توانید به راحتی دور آن بنشینید. در حالی که چاله‌های آتش ممکن است گزینه ساده‌تری باشند، اما میزهای آتش، قطعات مبلمان پیچیده‌تری از نظر معماری هستند که فضای منحصر به فردی ایجاد می‌کنند.
جنبه اجتماعی و کاربردی یک میز آتش جذابیت زیادی دارد: می‌توانید در عصرهای سرد دور هم جمع شوید و از سطح بزرگتر میز برای پذیرایی از مهمانان و لذت بردن از یک وعده غذایی یا نوشیدنی استفاده کنید.

چگونه از میز آتشدان استفاده کنیم ؟

برای استفاده از میز آتشدان یا fire table باید مراحل زیر را طی کنید :
انتخاب مکان امن : قبل از استفاده از میز، مکان امنی را به دور از ساختمان‌ها، مواد قابل اشتعال و شاخه‌های آویزان انتخاب کنید. اطمینان حاصل کنید که میز آتش در سطحی هموار قرار دارد و در صورت لزوم از پایه نسوز مانند آجر یا سنگ فرش استفاده کنید.
مونتاژ میز آتش : میز را با مشعل مطابق دستورالعمل سازنده جمع کنید. اطمینان حاصل کنید که تمام قطعات ایمن هستند و میز ثابت است.
سوخت رسانی: بسته به نوع میز آتش می‌توانید از چوب، پروپان یا اتانول به عنوان سوخت استفاده کنید. اگر از چوب استفاده می‌کنید، حتما از چوب خشک و چاشنی شده برای کاهش دود و سهولت نورپردازی استفاده کنید. در صورت استفاده از پروپان، مخزن پروپان را به مشعل گاز وصل کنید و از ایمن بودن اتصال مطمئن شوید.
آتش را روشن کنید : پس از جمع شدن و پر شدن میز، طبق دستورالعمل سازنده، آتش را روشن کنید. برای روشن کردن آتش از فاصله ایمن از یک کبریت بلند یا فندک دسته بلند استفاده کنید.
شعله را تنظیم کنید : پس از روشن شدن آتش، با استفاده از کنترل‌های روی میز آتش، شعله را به شدت دلخواه تنظیم کنید.
در صورت لزوم، تنظیمات بیشتری را انجام دهید.

مرکز فروش میز آتشدان | تولیدی میز آتشدان

شاید فکر کنید رفتن به یک فروشگاه بزرگ بهترین گزینه برای خرید میز آتشدان است، اما معایبی هم دارد. با این خرده فروشان بزرگ، ممکن است انعطاف پذیری کمتری برای پیدا کردن میز آتش مورد علاقه خود داشته باشید. علاوه‌بر این، حمل میز آتش از فروشگاه به وسیله نقلیه و سپس از وسیله نقلیه به محلی که می‌خواهید آن را قرار دهید می‌تواند دردسرساز باشد.

با خرید آنلاین، به ویژه از ایران روف گاردن می‌توانید سفارش را از خانه خود انجام دهید و تحویل مستقیم و رایگان به آدرس شما انجام می‌شود.برای یافتن مرکز فروش میز آتشدان با تحقیق و بررسی در این زمینه شرکت‌های فعال بسیاری را خواهید یافت. اما بهتر است قبل از هر اقدامی از مرکز فروش میز آتشدان اطمینان حاصل کنید. با این کار نه تنها میز تهیه شده از کیفیت بالایی برخوردار خواهد بود، بلکه با خری از تولیدی میز آتشدان، خریدی به صرفه و معقول خواهید داشت.
مجموعه ایران روف گاردن در حال حاضر به عنوان مرکز فروش میز آتشدان و تولیدی میز آتشدان خدمات خود را به سراسر ایران ارائه خواهد داد.